Генерал Младић: Ако буде по Божијој правди бићу ослобођен

08.06.2021. 15:08
0
ИЗВОР: СРНА

Генерал Ратко Младић поручио је непосредно пред изрицање другостепене пресуде у Хагу да ће бити добро и да ће бити ослобођен ако буде по Божијој правди, а ако буде по Брамерцовој онда то није правда.

Ову поруку је београдским медијима у Хагу пренио његов син Дарко Младић, који ће уживо слушати пресуду.

- Чуо сам се с Ратком . Нисмо се видели пре подне. Дозвољено ми је да оца посетим данас од 18.00 до 19.30 часова. Једва чекамо да се видимо, јер га нико од породице није могао посетити у протеклих годину и по дана - рекао је он.

Коментари 0
Повезане вијести
Дарко Младић: Породица страхује да је генерал Младић поново имао мождани удар Дарко Младић: Породица страхује да је генерал Младић поново имао мождани удар
Више од два мјесеца нема одговора из УН о одбијању да генерал Младић буде пуштен на лијечење Више од два мјесеца нема одговора из УН о одбијању да генерал Младић буде пуштен на лијечење
Генерал Младић и даље лоше и у великом ризику од смрти Генерал Младић и даље лоше и у великом ризику од смрти
Најчитаније
  • Прича о Цркви Преображења Господњег: Судбина је одредила да овај храм буде саграђен у Сарајеву
    57m
    1
  • Више возила слетјело са пута на Романији, саобраћај отежан
    20h 56m
    4
  • На данашњи дан умро Балзак - савршени писац несавршеног стила
    16h 29m
    0
  • Посна пита од кромпира и гљива
    13h 26m
    0
  • Код Калиновика узгајају јунице од 8.000 КМ: „Да их има 500, све бисмо продали“
    18h 20m
    2