Голф турнир окупио играче из цијеле БиХ на Вучијој Луци

06.10.2023. 19:42
0
ИЗВОР: katera.news

Протеклих дана одржан је пети по реду “Смрека Опен” који је окупио 40 голфера из свих клубова у Босни и Херцеговини.

Добри временски услови и одличан терен учинили су да буде одигран јако занимљив и неизвјестан турнир.

На овом турниру који је организовао Глоф клуб “Смрека” из Источног Старог Града, највише знања показао је Недим Чехајић одигравши +3(57 удараца), другопласирани је Сањин Радоња са 58 удараца те трећепласирани Марио Мандурић са 59 удараца.

Код дама најбоља је била Алма Мекић Татарагић (71), друга је била Азра Ибрахимбеговић Спахић(76) те трећепласирана Маријана Перић (80).

  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика

Голферу Чехајићу је ово био други пут да осваја овај турнир и тим поводом су му организатори упутили посебне честитке, такође треба споменути и Азмина Карановића који је на рупи број 5 направио “Hole in One”.

По завршетку турнира присутнима се обратио и предсједник Голф клуба “Смрека” Сањин Радоња, који је поред захвалности на учешћу позвао голфере на наредни “Смрека Опен” који ће се играти на проширеном терену од 9 рупа.

Коментари 0
Повезане вијести
Марш „Бесмртног пука“ у суботу на Палама Марш „Бесмртног пука“ у суботу на Палама
Умјесто угља, котловница КПЗ „Кула“ користиће пелет Умјесто угља, котловница КПЗ „Кула“ користиће пелет
У Источном Сарајеву и Сарајеву обиљежене 34 године од злочина у Добровољачкој (ФОТО) У Источном Сарајеву и Сарајеву обиљежене 34 године од злочина у Добровољачкој (ФОТО)
Најчитаније
  • У Сокоцу пронађена дрога
    13h 10m
    0
  • У стану у Палама пронађена дрога и оружје, лице лишено слободе
    13h 57m
    0
  • У Источном Новом Сарајеву лице лишено слободе због дроге
    12h 58m
    0
  • По Данилу Првом Петровићу сви Црногорци су - Срби
    7h 33m
    7
  • У Источној Илиџи два лица лишена слободе, једно санкционисано због посједовања дроге
    13h 24m
    0