Горио скупоцјени „порше“

13.10.2022. 17:59
0
ИЗВОР: srpskainfo.com

-     На возилу "порше кајен" дошло је до пожара на бањалучком Булевару Петра Бојовића - саопштено је из Полицијске управе Бањалука.

У питању је возило власништво особе М.Л. из Бањалуке, а пожар је пријављен Полицијској управи синоћ око 22 часа.

Пожар су локализовали власник возила и грађани прије доласка припадника Ватрогасне бригаде Бањалука.

Полицијски службеници су, уз сагласност дежурног тужиоца Окружног јавног тужилаштва Бањалука, обавили увиђај и са лица мјеста изузели трагове и доказе који ће бити предмет вјештачења.

Из полиције наводе да њихови службеници предузимају све мјере и радње ради утврђивања свих чињеница и околности.

Коментари 0
Повезане вијести
Проглашено ванредно стање у Мостару због пожара на депонији „Уборак“ Проглашено ванредно стање у Мостару због пожара на депонији „Уборак“
Небојша Дринић у посјети породици Брчић којој је гром усмртио пет крава Небојша Дринић у посјети породици Брчић којој је гром усмртио пет крава
Малољетник пуцао из пушке и ранио двоје вршњака у мјесту Пријаковци Малољетник пуцао из пушке и ранио двоје вршњака у мјесту Пријаковци
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    8h 57m
    11
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    3h 49m
    15
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    8h 39m
    0
  • Дође ли до крви, опет ћемо бити први: Шта откривају писма Десанке Максимовић руским преводиоцима
    51m
    0
  • Младић из Сарајева тешко повријеђен након пада са крова аутомобила у покрету
    7h 33m
    1