Горио скупоцјени „порше“

13.10.2022. 17:59
0
ИЗВОР: srpskainfo.com

-     На возилу "порше кајен" дошло је до пожара на бањалучком Булевару Петра Бојовића - саопштено је из Полицијске управе Бањалука.

У питању је возило власништво особе М.Л. из Бањалуке, а пожар је пријављен Полицијској управи синоћ око 22 часа.

Пожар су локализовали власник возила и грађани прије доласка припадника Ватрогасне бригаде Бањалука.

Полицијски службеници су, уз сагласност дежурног тужиоца Окружног јавног тужилаштва Бањалука, обавили увиђај и са лица мјеста изузели трагове и доказе који ће бити предмет вјештачења.

Из полиције наводе да њихови службеници предузимају све мјере и радње ради утврђивања свих чињеница и околности.

Коментари 0
Повезане вијести
Светосавска награда Ведрани Мијовић Пантелић, додјела у понедјељак у Бањалуци Светосавска награда Ведрани Мијовић Пантелић, додјела у понедјељак у Бањалуци
Вукадин: Ефикасном интервенцијом угашен пожар на кући у насељу Врањеш Вукадин: Ефикасном интервенцијом угашен пожар на кући у насељу Врањеш
Изгорио спрат куће, пожар изазвале новогодишње лампице Изгорио спрат куће, пожар изазвале новогодишње лампице
Најчитаније
  • Сјећања старих Хрешана на циркус-плац у Сарајеву
    9h 38m
    34
  • Јон Фон Лу - "Мицубиши четник" који је бранио Републику Српску
    9h 28m
    6
  • Огњен Орашанин ухапшен због фалсификовања љекарског налаза
    3h 15m
    1
  • Маркале чекају истину
    9h 35m
    18
  • Преминуо примаријус доктор Недељко Поповић
    19h 27m
    1