Горива има довољно и за повећану потражњу

04.03.2022. 09:51
0
ИЗВОР: Срна

Горива у Србији има довољно, залихе су обезбијеђене и биће га довољно и у условима повећане потражње, саопштила је компанија Нафтна индустрија Србије /НИС/.

Из НИС-а су навели да је снабдјевености њиховог ланца бензинских станица редовна и да Рафинерија нафте Панчево ради у нормалном режиму рада, а на тржиште се испоручују сви неопходни нафтни деривати без икаквог застоја.

- На бензинским станицама НИС-а, које чине највећу малопродајну мрежу у Србији, не постоје ограничења када је реч о куповини горива. Штавише, НИС је обезбедио довољне залихе нафтних деривата како би домаће тржиште било редовно снабдевено чак и у условима повећане потражње - наводи се у саопштењу.

НИС истиче да ће и у наредном периоду фокус ове компаније бити на редовним испорукама свих врста горива и на стабилности тржишта у Србији.

Србијом су синоћ почели да круже лажни наводи на друштвеним мрежама о несташици горива.

Из Владе Србије нагласили су да свега има довољно.

Коментари 0
Повезане вијести
Јовановићи дочекали најљепше вијести пред празнике: Више неће плакати због безнађа Јовановићи дочекали најљепше вијести пред празнике: Више неће плакати због безнађа
Појефтинило гориво у Републици Српској Појефтинило гориво у Републици Српској
Дарко Младић поздравио захтјеве Србије и Русије у Савјету безбједности УН Дарко Младић поздравио захтјеве Србије и Русије у Савјету безбједности УН
Најчитаније
  • У Горњој Јошаници већ 33 године не гори славска свијећа
    2h 27m
    0
  • Милева Марић Ајнштајн – 150 година од рођења научнице
    4h 36m
    0
  • Светосавска награда професорици Ведрани Мијовић Пантелић
    16h 57m
    0
  • Потврђена оптужница против родитеља због напада на малољетног сина у Источном Новом Сарајеву
    3h 35m
    0
  • Упознајте град у којем је рођен Свети Никола (ВИДЕО)
    4h 33m
    0