Горјела радна машина у Палама

04.04.2024. 11:00
0
ИЗВОР: katera.news

Полицијској станици Пале јуче у 4.40 часова пријављено је да је на радној машини, власништво предузећа из Сарајева, избио пожар.

Како су навели из ОУ Источно Сарајево, радна мађина се налазила на паркинг-простору у Улици Младена Тодоровића.

О свему је обавијештен тужилац Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево, извршен је увиђај на лицу мјеста у присуству судског вјештака, и у току је рад на расвјетљавању кривичног дјела „Оштећење и одузимање туђе ствари“.

Коментари 0
Повезане вијести
Милош Паровић из Невесиња најбољи гуслар Српске Милош Паровић из Невесиња најбољи гуслар Српске
Екипе из Бијељине најбоље на Републичком такмичењу из прве помоћи Екипе из Бијељине најбоље на Републичком такмичењу из прве помоћи
Пале: За титулу најбољег гуслара надмеће се 20 такмичара Пале: За титулу најбољег гуслара надмеће се 20 такмичара
Најчитаније
  • Стари Брод – зелена гробница (ВИДЕО)
    3h 19m
    15
  • На данашњи дан рођен велики Миодраг Лазић
    13h 9m
    5
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    7h 40m
    2
  • Милош Паровић из Невесиња најбољи гуслар Српске
    11h 33m
    1
  • Годишњица убиства двогодишњег Марка
    11h 57m
    1