Град богатији за два становника

18.02.2024. 15:07
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској у протекла 24 часа рођено је 17 беба – 10 дјевојчица и седам дјечака, речено је Срни у породилиштима.

Осам беба рођено је у Бањалуци, по двије у Приједору, Источном Сарајеву и Добоју, те по једна беба у Бијељини, Требињу и Невесињу.

У Бањалуци је рођено шест дјевојчица и два дјечака, у Приједору, Источном Сарајеву и Добоју по један дјечак и дјевојчица, у Требињу и Бијељини по један дјечак и у Невесињу једна дјевојчица. 

Коментари 0
Повезане вијести
Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
Кресојевић: Затварање Рудника Љубија још један доказ погубне политике актуелне власти Кресојевић: Затварање Рудника Љубија још један доказ погубне политике актуелне власти
Српска богатија за 26 беба Српска богатија за 26 беба
Најчитаније
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    15h 40m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    13h 51m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    6h 18m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    17h 23m
    0
  • Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
    18h 37m
    0