Град Источно Сарајево стипендираће пет бруцоша Пољопривредног факултета

05.08.2020. 18:15
1
ИЗВОР: gradistocnosarajevo.net

Градоначелник Источног Сарајева Ненад Вуковић и в.д. декана Пољопривредног факултета у Источном Сарајеву проф. др Татјана Крајишник потписаће сутра споразум о пословној сарадњи, којим је предвиђено суфинансирање трошкова студирања на том факултету.

С циљем подстицаја, промоције и реализације уписне политике на Пољопривредном факултету, Градска управа Источно Сарајево обезбиједиће средства у износу 5.000 КМ за стипендирање пет студената из Републике Српске који упишу прву годину студија на овом факултету (студијски програм Пољопривреда).

Град Источно Сарајево, у редовној процедури, обезбиједио је за ову годину 65.000 КМ за стипендирање студената првог циклуса студија јавних високошколских установа, те додатна средства за суфинансирање мастер и научно-истраживачког рада студентима другог и трећег циклуса студија.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Gradjanin 08.08.2020. 13:28
    Sramota!!! Studenti tehnickih fakulteta treba da imaju prosjek najmanje 8, a ovamo stipendiraju brucose, koje ce ako zavrse zaposliti u zdravstvo ili vik.
Повезане вијести
Распоред богослужења за васкршње празнике у храмовима у Источном Сарајеву и Сарајеву Распоред богослужења за васкршње празнике у храмовима у Источном Сарајеву и Сарајеву
Др Анђела Ристовић нови специјалиста офталмологије Болнице „Србија“ Др Анђела Ристовић нови специјалиста офталмологије Болнице „Србија“
Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – Грујо Новаковић Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – Грујо Новаковић
Најчитаније
  • Мајор Листер са Кошара - прича о псу који је чувао српску војску
    14h 26m
    0
  • Годишњица рођења непоновљивог Моме Капора
    14h 25m
    3
  • Момо Капор: После љубави
    14h 31m
    3
  • Др Анђела Ристовић нови специјалиста офталмологије Болнице „Србија“
    12h 20m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Потписани уговори за бањско лијечење пензионера
    10h 7m
    2