Град јутрос богатији за једну дјевојчицу

11.10.2019. 08:22
0
ИЗВОР: Катера

У породилишту болнице у Источном Сарајеву у току протекла 24 часа рођена је једна дјевојчица. Љекарску интервенцију затражила су  43 пацијента.

Територијална ватрогасна јединица Источно Сарајево у протекла 24 часа није имала интервенција.

Град је овога јутра уредно снабдијевен водом и електричном енергијом.

Саобраћај се овог јутра у Републици Српској и Федерацији БиХ одвија по претежно влажним коловозима, јутарња магла смањује видљивост у котлинама и уз ријечне токове, као и вишим предјелима, док су у усјецима и поред камених косина могући ситнији одрони камења и земље на коловоз.
Из Ауто-мото савеза Републике Српске возачима савјетују опрезну вожњу, прилагођену стању и условима на путу. 

Због изградње мале-хидроелектране Крупац на ријеци Жељезници једном траком наизмјенично саобраћа се на дионици магистралног пута Крупац-Богатићи, на подручју општина Источна Илиџа и Трново. 

Данас се у већем дијелу наше земље у јутарњим сатима и дио пријеподнева очекује претежно облачно и магловито вријеме, уз постепено разведравање током дана.

Вјетар слаб до умјерен, углавном, источни и сјевероисточни. Јутарња температура од 5 до 11, на југу од 10 до 16, а дневна од 17 до 22, на југу од 21 до 26 степени Целзијусових

У Источном Сарајеву јутро претежно облачно уз постепено разведравање. Јутарња температура око 6, а дневна око 20 степени

Коментари 0
Повезане вијести
За викенд киша, сусњежица и снијег За викенд киша, сусњежица и снијег
Сутра облачно уз кишу, у вишим предјелима снијег Сутра облачно уз кишу, у вишим предјелима снијег
Помозимо Весни Субашић из Источног Сарајева Помозимо Весни Субашић из Источног Сарајева
Најчитаније
  • Сјећање на Веселина Пукету
    3h 48m
    3
  • Урош Нејаки - посљедњи српски цар
    1h 48m
    1
  • Рецепт за посне кифле
    12h 23m
    0
  • Mолитвa коју треба изговорити на Ваведење Пресвете Богородице
    12h 24m
    0
  • Од марта идуће године основица за борачки додатак четири и по марке
    5h 50m
    3