Грађани Источног Сарајева у акцији за дјецу са Космета, циљ - „затрпати“ их у поклоне!

27.06.2023. 19:45
1
ИЗВОР: katera.news

У Источном Новом Сарајеву и Источној Илиџи тренутно борави 78 дјеце са Косова и Метохије, који ће бити наши гости до краја седмице.

Како би боравак дјеце био угодан потрудиле су се породице које су примиле дјецу као своју и на томе сви треба да им захвалимо.

С обзиром на то да дјеца воле поклоне, двије професорице, Бојана Радојевић и Кристина Вуца одлучиле су да их „затрпају“ поклонима и ову посјету им учине незаборавном.

Наиме, оне су организовале акцију прикупљања новчаних средстава за куповину поклона дјеци са Косова и Метохије у нади да ће им наш град и грађани остати у најљепшем сјећању.

Овој акције се придружила компанија „Гатарић“ која ће поконити 78 школских руксака, а сви који су заинтеровани да буду дио ове лијепе приче могу се обратити професорици Бојани 065/457-420 или професорици Кристини 065/315-418.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Brat 28.06.2023. 09:33
    Bravo, svaka cast!
Повезане вијести
Сестре Ковач - чувари изворне пјесме Сестре Ковач - чувари изворне пјесме
Повријеђена жена пјешак у Источном Новом Сарајеву Повријеђена жена пјешак у Источном Новом Сарајеву
Полицијска станица Источна Илиџа отворила врата најмлађим суграђанима (ФОТО) Полицијска станица Источна Илиџа отворила врата најмлађим суграђанима (ФОТО)
Најчитаније
  • Колубарска битка - пут у славу
    22h 14m
    0
  • Годишњица смрти Ђуре Јакшића
    22h 9m
    0
  • Данас јавна трибина СДС-а у Касиндолу
    16h 39m
    0
  • Слиједи промјена времена, захлађење и снијег
    17h 24m
    0
  • Блануша: Младима враћамо оптимизам и шансу за бољи живот у Републици Српској
    11h 6m
    0