Грађанима БиХ забрањено путовање у Шведску

04.10.2021. 10:01
0
ИЗВОР: Срна

Грађанима БиХ од данас је забрањено путовање у Шведску, осим лицима са сталном дозволом боравка или онима која имају неодложну потребу да путују, уз услов да имају негативан тест на ковид 19.

Одлуку о поновном увођењу забране путовања у Шведску особама које живе у БиХ донијела је шведска Влада, саопштено је из Амбасаде ове скандинавске земље.

Ова одлука у складу је са најновијом препоруком Савјета ЕУ земљама чланицама, а донесена је након промјена у вези са епидемиолошком ситуацијом.

Коментари 0
Повезане вијести
Предложено да се млађима од 14 година забрани вожња тротинета у БиХ Предложено да се млађима од 14 година забрани вожња тротинета у БиХ
ЦИК БиХ упозорио на забрану злоупотребе јавних ресурса ЦИК БиХ упозорио на забрану злоупотребе јавних ресурса
Слава Цркве Светих апостола Петра и Павла у Какњу (ВИДЕО) Слава Цркве Светих апостола Петра и Павла у Какњу (ВИДЕО)
Најчитаније
  • Програм манифестације „4. август – да се не заборави“
    1h 41m
    0
  • Грађани покренули иницијативу за мораторијум на изградњу стамбених зграда у Источном Сарајеву
    18h 44m
    8
  • "Марш одбране" на Илињачу 21. јула
    18h 41m
    0
  • Шакал Васа обара све рекорде: За три мјесеца стигао од Срема до Њемачке
    15h 40m
    0
  • Пијавица уништила камп на Лошињу, двије особе повријеђене
    17h 5m
    0