Гужва на улазу у БиХ у Градишци, Доњој Градини и Великој Кладуши

08.12.2023. 19:49
0
ИЗВОР: srna.rs

На граничним прелазима Градишка, Доња Градина и Велика Кладуша појачана је фреквенција возила на улазу у БиХ.

На осталим граничним прелазима задржавања су до 30 минута, саопштено је из Ауто-мото савеза /АМС/ Републике Српске.

У Републици Српској се на већини путева саобраћа редовно, а због пада температуре током ноћи из АМС скрећу пажњу возачима на поледицу, посебно у вишим предјелима и преко планинских превоја.

На дионицама које пролазе кроз усјеке и поред камених косина повећана је опасност од одрона.

Возачима се савјетује да возе опрезно, да вожњу прилагоде стању и условима на путу, те да на пут не крећу без зимске опреме.

Коментари 0
Повезане вијести
Цијене у БиХ обарају рекорде, купци издвајају десетине хиљада марака за гаражу Цијене у БиХ обарају рекорде, купци издвајају десетине хиљада марака за гаражу
Предложено да се млађима од 14 година забрани вожња тротинета у БиХ Предложено да се млађима од 14 година забрани вожња тротинета у БиХ
ЦИК БиХ упозорио на забрану злоупотребе јавних ресурса ЦИК БиХ упозорио на забрану злоупотребе јавних ресурса
Најчитаније
  • Програм манифестације „4. август – да се не заборави“
    20h 18m
    0
  • Анкета: Да ли подржавате одржавање протеста у Палама?
    16h 27m
    15
  • „Корана ко рана“ - Свједочанство Ђорђа Шевића (ОДЛОМАК)
    15h 8m
    2
  • Жену ударио гром, хеликоптером пребачена у болницу
    18h 40m
    0
  • ВиК Источно Сарајево: Ванредно обавјештење
    19h 8m
    0