„Хавери“ позивају на утакмицу за Магдалену Влашки

27.05.2023. 11:10
0
ИЗВОР: srna.rs

На утакмици посљедњег кола Прве лиге Српске између фочанске "Сутјеске" и "Радника" из Бијељине, која се игра у сриједу, 31. маја, у добротворној акцији навијачке групе "Хавери Фоча" и Управе клуба, прикупљаће се новчана помоћ за лијечење дјевојчице Магдалене Влашки из Трнова.

"Хавери" су позвали љубитеље фудбала и све људе добре воље да дођу на Градски стадион и да новчаним прилогом помогну Магдалени да побиједи болест.

Улаз на стадион биће слободан, а на трибинама ће, наводе навијачи, бити постављене кутије за прикуљање новчане помоћи, од срца, колико је ко у могућности.

- Дођите да поздравимо фудбалере на крају сезоне и да помогнемо Магдалени. Сви на трибину - поручили су "Хавери".

Окупљање навијача је у 18.30 часова изнад стадиона у кафеу "Хајдук", а утакмица ће почети у 19.00 часова.

Коментари 0
Повезане вијести
Аустријанка погинула у превртању кајака на Тари Аустријанка погинула у превртању кајака на Тари
Невино страдали мјештани Челебића и Заваита након осам деценија добили спомен-плочу Невино страдали мјештани Челебића и Заваита након осам деценија добили спомен-плочу
Борбе у Подрињу - Вишеград, Фоча 1992. Борбе у Подрињу - Вишеград, Фоча 1992.
Најчитаније
  • На данашњи дан рођен Филип Вишњић
    1h 19m
    3
  • Источна Илиџа: Обавјештење о привременој обустави саобраћаја
    20h 3m
    0
  • Стари Брод - исказ групе свједока из Чајнича
    1h 16m
    3
  • Јавна дискусија о вакцинацији дјеце 25. априла у Културном центру Источно Ново Сарајево
    20h 34m
    0
  • Преминула мајка Милорада Додика
    18h 28m
    2