„Haveri“ pozivaju na utakmicu za Magdalenu Vlaški

27.05.2023. 11:10
0
IZVOR: srna.rs

Na utakmici posljednjeg kola Prve lige Srpske između fočanske "Sutjeske" i "Radnika" iz Bijeljine, koja se igra u srijedu, 31. maja, u dobrotvornoj akciji navijačke grupe "Haveri Foča" i Uprave kluba, prikupljaće se novčana pomoć za liječenje djevojčice Magdalene Vlaški iz Trnova.

"Haveri" su pozvali ljubitelje fudbala i sve ljude dobre volje da dođu na Gradski stadion i da novčanim prilogom pomognu Magdaleni da pobijedi bolest.

Ulaz na stadion biće slobodan, a na tribinama će, navode navijači, biti postavljene kutije za prikuljanje novčane pomoći, od srca, koliko je ko u mogućnosti.

- Dođite da pozdravimo fudbalere na kraju sezone i da pomognemo Magdaleni. Svi na tribinu - poručili su "Haveri".

Okupljanje navijača je u 18.30 časova iznad stadiona u kafeu "Hajduk", a utakmica će početi u 19.00 časova.

Komentari 0
Povezane vijesti
Boriša Starović: Legenda Medicinskog fakulteta Univerziteta u Istočnom Sarajevu Boriša Starović: Legenda Medicinskog fakulteta Univerziteta u Istočnom Sarajevu
Navijači "Sutjeske" i "Famosa" prikupili 5.800 km za živopisanje Hrama Svetog Save Navijači "Sutjeske" i "Famosa" prikupili 5.800 km za živopisanje Hrama Svetog Save
Fočaci odbranili Bjelavu: Odbijen zahtjev za izgradnju MHE Fočaci odbranili Bjelavu: Odbijen zahtjev za izgradnju MHE
Najčitanije
  • Kod lica lišenog slobode pronađen snajper
    16h 14m
    1
  • Univerzitet u Istočnom Sarajevu promovisao 17 doktora nauka
    9h 42m
    0
  • Obilježen Dan Četvrtog bataljona Vojne policije Sarajevsko-romanijskog korpusa
    13h 42m
    0
  • U protekla 24 časa pregledano 13 pacijenata, dvoje zadržano na liječenju
    9h 12m
    0
  • Održan Internacionalni karate turnir „Slavija open“ u Istočnom Novom Sarajevu
    16h 37m
    0