Хелена Марић пионирска првакиња БиХ

17.05.2022. 10:57
0
ИЗВОР: rogatica.ba

На пионирском првенству Босне и Херцеговине, које је одржано у Зеници, Хелена Марић је и више него убједљивом побједом у трци на 60 метара освојила златну медаљу и титулу пионирске првакиње БиХ.

Бронзану медаљу у трци пионирки на 80 метара са препонама освојила је Ања Бојат.

– Шесточлана пионирска атлетска екипа Српског атлетског клуба Рогатица имала је запажене наступе и једино остаје жал због повреде скакачице Деспет и за медаљама у скоку увис и трци штафета 4х100 м – поручили су из клуба.

Коментари 0
Повезане вијести
Стручно предавање о производњи кромпира у четвртак на Борикама Стручно предавање о производњи кромпира у четвртак на Борикама
Пројекција филма „Дјеца у Гехени“ 23. јула у Рогатици Пројекција филма „Дјеца у Гехени“ 23. јула у Рогатици
У Рогатици реализована акција "Путуј безбједно на одмор" У Рогатици реализована акција "Путуј безбједно на одмор"
Најчитаније
  • Карта у једном правцу за Србе протјеране из Сарајева, Херцеговине и Средње Босне
    21h 27m
    4
  • Гојковић реаговао на изјаву Ћосића о инциденту у дискотеци „Енигма“
    17h 6m
    5
  • Пале: Најављен протест поводом инцидента у дискотеци „Енигма“
    17h 43m
    17
  • Професор Димитрије Ћеранић изабран за декана Правног факултета
    22h 19m
    5
  • Најављени прекиди електричне енергије за сутра
    10h 29m
    0