Хуманост може спасити живот - донаторско филмско вече за Магдалену

18.10.2023. 09:46
0
ИЗВОР: katera.news

ЈУ Средња школа „28. јуни“ вечерас организује  донаторско филмско вече посвећено суграђанки Магдалени Влашки из Трнова.

Заједничко гледање филма „Андрић“ организује се с циљем скупљања финансијских средстава за наставак њеног лијечења.

- Позивамо Вас да заједно погледамо филм и да се Вашим присуством упишете у причу хуманости којом ћемо заједно пружити подршку нашој Магдалени – поручили су из ове школе.

Пројекција филма је заказана амфитеатру ове школе у 18.00 часова.

Ако нисте у прилици да сутра посјетите овај хумани догађај, Магдалени можете помоћи и позивом на број 17092, којим дарујете 2 КМ за наставак лијечења ове храбре дјевојчице.

Осим тога, можете помоћи и уплатом на рачун Фондације „Хуманост без граница“ 1610000299720020 уз сврху дознаке 142.

Слика

 

Коментари 0
Повезане вијести
Сјећање на Магдалену Влашки и храброст једног малог анђела Сјећање на Магдалену Влашки и храброст једног малог анђела
Сутра сахрана наше храбре дјевојчице Магдалене Влашки Сутра сахрана наше храбре дјевојчице Магдалене Влашки
Сахрана храбре дјевојчице Магдалене Влашки у сриједу, 27. новембра Сахрана храбре дјевојчице Магдалене Влашки у сриједу, 27. новембра
Најчитаније
  • Сјећање на злочин у Пиви: У једном дану убијено 520 Срба
    1h 57m
    6
  • Реакција начелника Којића на оптужбе премијера Минића (ВИДЕО)
    20h 31m
    2
  • До краја године нови мамограф и магнетна резонанца у Болници “Србија”
    23h 38m
    4
  • Вечерас годишњи концерт ученика Средње музичке школе у Источној Илиџи
    23h 12m
    0
  • Центар за континуирану едукацију медицинских сестара отворен данас у Палама
    18h 20m