И наредних дана сунчано и топло

29.07.2024. 10:42
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској наредних дана биће претежно сунчано и топло вријеме са температуром и до 38 степени Целзијусових, подаци су Републичког хидрометеоролошког завода.

У Српској ће сутра, послије свјежег јутра, бити претежно сунчано и топло, на југу вјетровито.

Минимална температура ваздуха износиће од 12 до 17, на југу до 24, а максимална од 27 до 34 степена Целзијусова.

У сриједу, посљедњег дана јула, биће сунчано и веома топло уз пролазну облачност, са минималном температуром од 11 до 16, на југу до 23, и максималном од 30 до 36 степени Целзијусових.

У четвртак, 1. августа, биће претежно сунчано и још топлије. У вечерњим часовима очекује се наоблачење на сјеверозападу које понегдје може условити пролазну кишу или пљусак са грмљавином.

Минимална температура ваздуха износиће од 13 до 18, на југу до 21, а максимална од 32 до 38 степени Целзијусових.

У петак, 2. августа, прије подне ће бити претежно сунчано и веома топло, док се послије подне очекује наоблачење које ће се ширити од запада ка истоку, те условити кишу или пљускове са грмљавином, претежно у брдско-планинским предјелима. На југу ће бити сунчаније.

Минимална температура ваздуха износиће од 14 до 22, у вишим предјелима од 11, а максимална од 32 до 37 степени Целзијусових.

Коментари 0
Повезане вијести
Током дана и сунчани периоди и киша Током дана и сунчани периоди и киша
Сутра претежно сунчано Сутра претежно сунчано
За викенд топло, у недјељу и до 31 степен За викенд топло, у недјељу и до 31 степен
Најчитаније
  • Сјећања Вјере Ковачевић: Мој стриц, Сава Ковачевић/Од дјечачких дана до погибије на Сутјесци
    16h 50m
    37
  • Божовић: Вријеме је да се појединим људима каже доста, подршку пружио Бодирога
    20h 34m
    1
  • Нормализован саобраћај на магистралном путу Рогатица–Подроманија
    14h 27m
    0
  • Најављени прекиди електричне енергије за сутра
    21h 28m
    0
  • Берјан: Иза кампање са компромитујућим плакатима стоји СНСД
    19h 59m
    0