И Романија забијелила

14.09.2024. 13:51
0
ИЗВОР: srna.rs

На планинском превоју Романија током ноћи је падао слаб снијег, али се није задржао на коловозу и не утиче на редовно одвијање саобраћаја, јавља дописник Срне.

У предузећу "Романијапутеви" кажу да прате стање и да ће реаговати уколико стање на путевима буде захтијевало.

Према подацима из Метеоролошке станице Соколац, јутрос у 7.00 часова температура ваздуха била је четири степена Целзујусова.

Старији Романијци кажу да је снијег у септембру на овом подручју ријеткост, а сјећају се да се 26. септембра 2002. године задржао један дан.

Коментари 0
Повезане вијести
Сјећање на фебруар 2012. године у Источном Сарајеву (ФОТО) Сјећање на фебруар 2012. године у Источном Сарајеву (ФОТО)
У Москви током јануара пало највише снијега у посљедњих више од 200 година У Москви током јануара пало највише снијега у посљедњих више од 200 година
Општина Источна Илиџа: Избјегавати паркирање у непосредној близини зграда Општина Источна Илиџа: Избјегавати паркирање у непосредној близини зграда
Најчитаније
  • Сарајево, град који је убио љубав...
    7h 52m
    18
  • Годишњица смрти сарајевских Ромеа и Јулије
    20h 42m
    29
  • Годишњица смрти Добрице Ћосића
    20h 25m
    0
  • Преминуо мушкарац који је убио пуницу и тешко ранио супругу
    12h 5m
    0
  • Преминула жена коју је јутрос ранио супруг
    8h 37m
    0