И сутра сунчано и вруће

23.08.2023. 15:27
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској и ФБиХ и сутра ће бити сунчано и вруће, а највиша дневна температура ваздуха биће до 38 степени Целзијусових.

Током послијеподнева јачи дневни развој облака у централним и источним понегдје и јужним и сјевероисточним предјелима може да донесе кишу и пљускове са грмљавином, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Дуваће слаб до умјерен вјетар, сјеверних смјерова.

Дневна температура ваздуха биће од 32 до 38, у вишим предјелима од 28 степени Целзијусових.

У већини крајева данас је преовладавало сунчано вријеме, подаци су Федералног хидрометеоролошког завода.

Температура ваздуха измјерена у 14.00 часова: Бјелашница 17, Хан Пијесак 27, Соколац 29, Сарајево и Сребреница 31, Мркоњић Град, Нови Град и Фоча 33, Бањалука, Добој, Зворник, Приједор, Неум, Тузла и Зеница 34, Бијељина, Требиње и Вишеград 35, а Мостар 38 степени Целзијусових.

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра претежно сунчано и топло уз умјерену облачност Сутра претежно сунчано и топло уз умјерену облачност
Град богатији за дјевојчицу Град богатији за дјевојчицу
Сутра могућа киша и пљускови Сутра могућа киша и пљускови
Најчитаније
  • Сјећање на злочин у Пиви: У једном дану убијено 520 Срба
    3h 26m
    6
  • Реакција начелника Којића на оптужбе премијера Минића (ВИДЕО)
    22h 0m
    2
  • „Beerka“ поново стиже: од 12. до 14. јуна у Источном Сарајеву
    46m
    0
  • Центар за континуирану едукацију медицинских сестара отворен данас у Палама
    19h 49m
  • Сјећање на погинуле саборце Другог пјешадијског батаљона
    17h 46m
    0