Има ли повлаштених када је у питању плакатирање на недозвољеним мјестима?!

21.10.2020. 19:40
0
ИЗВОР: Катера

Начелник Комуналне полиције општине Пале Срђан Шарац прије неколико дана у изјави за медије је рекао да ће ова полиција кажњавати све који лијепе плакате на недозвољеним мјестима.

Шарац је тада рекао да је плакатирање предизборних кандидата дозвољено само на огласним таблама, билбордима, односно мјестима предвиђеним за то. 

Међутим, данас сасвим другачија сцена у мјесној заједници Мокро, гдје је на једном подзиду дуж магистралног пута који пролази кроз ово мјесто залијепљено више плаката, на којима се налазе један од кандидата за начелника општине и предсједник партије из које он долази.

Питање је шта ради Комунална полиција општине Пале и да ли се из ове одлуке изузимају поједини или повлаштени?

Видео: ОСМ телевизија

Коментари 0
Повезане вијести
Данас „Конференција беба“ у Палама Данас „Конференција беба“ у Палама
Којић одговорио Додику: „Поново сте се Пала сјетили у изборној години“ Којић одговорио Додику: „Поново сте се Пала сјетили у изборној години“
У Палама промовисана Споменица "Жепа, јуни 1992. године" У Палама промовисана Споменица "Жепа, јуни 1992. године"
Најчитаније
  • Којић одговорио Додику: „Поново сте се Пала сјетили у изборној години“
    23h 9m
    0
  • Данас „Конференција беба“ у Палама
    7h 15m
    0
  • Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре
    5h 58m
    0
  • Божовић: „Поход на кланац“ је ходочашће сјећања и поштовања
    7h 36m
    0
  • Теодора Симеуновић ученик генерације Основне школе „Свети Сава“ Источно Ново Сарајево
    22h 51m
    1