"Инфотех Јахорина 2025" од 19. до 21. марта

17.03.2025. 10:35
2
ИЗВОР: katera.news

Међународни научно-стручни симпозијум "Инфотех Јахорина 2025" биће отворен у сриједу, 19. марта, у хотелу "Рајска долина" на Јахорини.

Овогодишњи симпозијум, који организује Електротехнички факултет Универзитета у Источном Сарајеву, трајаће до 21. марта.

Свечана церемонија отварања симпозијума биће у 11.00 часова, најављено је из Електротехничког факултета.

Коментари 2
  • Generic placeholder image
    Катерман 17.03.2025. 13:18
    Само на ораницу.
  • Generic placeholder image
    Анонимно 17.03.2025. 10:58
    Погледа ти ове главе, све то треба на њиву!!!
Повезане вијести
У петак промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике У петак промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
Удружење студената „Стелекс“ покреће акцију „Желим поново да упишем ЕТФ“ Удружење студената „Стелекс“ покреће акцију „Желим поново да упишем ЕТФ“
Мастиловић: Пет милиона за реконструкцију зграде три факултета Универзитета у Источном Сарајеву Мастиловић: Пет милиона за реконструкцију зграде три факултета Универзитета у Источном Сар...
Најчитаније
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    15h 41m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    13h 52m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    6h 19m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    17h 24m
    0
  • Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
    18h 38m
    0