Инспектор узео новац и пустио двије особе да уђу у БиХ

22.03.2020. 11:38
0
ИЗВОР: nezavisne.com

Санитарни инспектор Федералне управе за инспекцијске послове М.Р. ухапшен је јер је, на граничном прелазу Орашје у замјену за новац, без санитарне контроле, пустио да у БиХ уђу двије особе које су дошле из земље која је затворена због пандемије вируса корона.

Њему су лисице на руке ставили припадници Федералне управе полиције и на терет му се ставља примање дара и других облика користи.

- Осумњичени је 17. марта на граничном прелазу Орашје за мању новчану добит пропустио да обави санитарну контролу и наложи управне мјере изолације двојици грађана који су се враћали из земље, која је захваћена пандемијом. Умјесто тога омогућио им је да уђу у БиХ - саопштила је полиција.

Коментари 0
Повезане вијести
Појачан интензитет саобраћаја на границама Појачан интензитет саобраћаја на границама
На више граничних прелаза према Хрватској појачан саобраћај На више граничних прелаза према Хрватској појачан саобраћај
Гужве на граничним прелазима Гужве на граничним прелазима
Најчитаније
  • Епископ Николај Велимировић на данашњи дан проглашен светим
    17h 38m
    4
  • Ухапшено лице које је пуцало из ватреног оружја у Љубогошти
    16h 48m
    2
  • Филмска судбина наше суграђанке Валентине Прстојевић
    13h 51m
    0
  • На данашњи дан проглашен Закон о Војсци Српске
    18h 21m
    3
  • Драгана Дроца из Новог Горажда изабрана за најбољег фотомодела на свијету
    18h 52m
    2