Истакнути спортисти из Источног Сарајева читају приче најмлађим суграђанима

31.03.2023. 14:31
0
ИЗВОР: srna.rs

Матична библиотека обиљежиће Међународни дан дјечије књиге «И шампиони читају», који се обиљежава 2. априла, са циљем указивања на важност књижевности за дјецу и навике да дјеца читају.

Како су навели из Матичне библиотеке ове године је планирано да у Дјечијој библиотеци 3. и 4. априла буду организоване читаонице прича, које ће читати истакнути спортисти из Источног Сарајева.

- Планирано је да спортисти који дођу у библиотеку представе спорт којим се баве и у коме су успјешни и прочитају причу, те да са дјецом  разговарају о спорту и причама које су читали – навели су из Дјечије библиотеке.

Коментари 0
Повезане вијести
Вукадин: Поново активна два пожара на Требевићу Вукадин: Поново активна два пожара на Требевићу
Одржана пројекција филма „Ванбрачна путовања“ у Културном центру Источно Ново Сарајево Одржана пројекција филма „Ванбрачна путовања“ у Културном центру Источно Ново Сарајево
Улична трка „Атлетист 5К“ биће одржана 5. септембра у Источном Сарајеву Улична трка „Атлетист 5К“ биће одржана 5. септембра у Источном Сарајеву
Најчитаније
  • Мистерија нестанка најбогатије Београђанке свих времена
    7h 36m
    4
  • У бици код Билеће војска под командом Влатка Вуковића поразила османлијску војску
    18h 46m
    11
  • Сутра помен генералу Младићу у Спомен-цркви Светог Великомученика Димитрија
    20h 6m
    1
  • Служен помен генералу Младићу у Цркви Светог свештеномученика Петра Дабробосанског у Војковићима
    19h 39m
    3
  • Прије 96 годинa рођен блаженопочивши патријарх Иринеј
    6h 6m
    4