Источна Илиџа: Лице лишено слободе због дроге

04.12.2024. 11:39
0
ИЗВОР: katera.news

Полицијски службеници Полицијске управе Источно Ново Сарајево јуче су на подручју Источне Илиџе лишили слободе лица иницијала К.К. из Сарајева због основа сумње да је починио кривично дјело  „Неовлаштена производња и промет опојних дрога“.

На основу Наредбе Основног суда у Сокоцу извршен је претрес лица и возила марке „пежо 407“ које користи наведени и том приликом је пронађено и одузето 927 грама бијеле прашкасте материје која асоцира на oпојну дрогу „Спид“, наведено је из ПУ Источно Сарајево.

Након документовања предмета, наведено лице ће уз извјештај о почињеном кривичном  дјелу бити предато у надлежност тужиоца Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево.

Коментари 0
Повезане вијести
Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
ПУ Источно Сарајево обиљежила Међународни дан борбе против злоупотребе дрога ПУ Источно Сарајево обиљежила Међународни дан борбе против злоупотребе дрога
Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
Најчитаније
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    14h 3m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    12h 14m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    4h 41m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    15h 46m
    0
  • Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
    17h 0m
    0