Источна Илиџа: Платио гориво лажном новчаницом од 200 евра

04.12.2024. 11:38
0
ИЗВОР: katera.news

Полицијски службеници Полицијске станица Источна Илиџа предузимају све мјере и радње на расвјетљавању и проналаску извршиоца кривичног дјела „Кривотворење новца“.

Полицијској станици Источна Илиџа 3. децембра пријављено је да је непознато лице на бензинској пумпи у Источној Илиџи платило услуге точења горива кривотвореном новчаницом у апоену од 200 евра.

О свему је обавјештен тужилац Тужилаштва БиХ.

Коментари 0
Повезане вијести
Програм манифестације "Дани Касиндолског батаљона" Програм манифестације "Дани Касиндолског батаљона"
Пригодан поклон Општини Источна Илиџа као знак захвалности за помоћ ученицима Пригодан поклон Општини Источна Илиџа као знак захвалности за помоћ ученицима
Источна Илиџа: Молба за проналазак смјештаја за двије дјевојчице са Косова и Метохије Источна Илиџа: Молба за проналазак смјештаја за двије дјевојчице са Косова и Метохије
Најчитаније
  • Ко је био Ролан Гарос? Tениски рекет спасао човјека по коме турнир носи име, иако није био тенисер
    6h 42m
    1
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    4h 52m
    3
  • Омаж великану, вајару Ђорђу Јовановићу
    17h 15m
    0
  • Програм манифестације "Дани Касиндолског батаљона"
    6h 42m
    0
  • Саобраћај обустављен због пожара на путничком возилу на путу према Требевићу
    11h 25m
    0