Представници Општине Источна Илиџа, заједно са породицама које су претходних седам дана угостиле дјецу са Косова и Метохије, испратили су јутрос малишане из Бањске који су претходних седам дана боравили у овој општини.
Како је саопштено из Општине Источна Илиџа, уз чврсте загрљаје и жељу да се и сљедеће године састану, малишани су испраћени својим кућама.
- Велико хвала породицама код којих су била смјештена дјеца и свима који су учествовали у пројекту "Спојимо дјецу Косова и Метохије и Републике Српске" – саопштено је из ове општине.