Источно Ново Сарајево: Данас откривање спомен-плоче Зорану Цвијетићу

13.11.2020. 10:02
0
ИЗВОР: Srna

У општини Источно Ново Сарајево данас ће бити откривена спомен-плоча са именом првог министра унутрашњих послова Српске аутономне области Романија и првог начелника Центра служби безбједности Сарајевско-романијско-бирчанске регије Зорана Цвијетића.

Из општине Источно Ново Сарајево саопштено је да ће улица од Завода за уџбенике и наставна средства Републике Српске до Улице војводе Радомира Путника бити названа по Зорану Цвијетићу, погинулом припаднику Министраства унутрашњих послова Републике Српске.

Откривање спомен-плоче планирано је за 15.00 часова.

Зоран Цвијетић погинуо је 11. јануара 1994. године у Лукавици, када је са брда Мојмило погођен снајперским хицима припадника такозване Армије БиХ.

Коментари 0
Повезане вијести
Јавна дискусија о вакцинацији дјеце 25. априла у Културном центру Источно Ново Сарајево Јавна дискусија о вакцинацији дјеце 25. априла у Културном центру Источно Ново Сарајево
На Горњој Лијесци откривена спомен-плоча херојима Рогатичке и Горажданске бригаде На Горњој Лијесци откривена спомен-плоча херојима Рогатичке и Горажданске бригаде
Фестивал књижевности за дјецу и младе 23. и 24. априла у Источном Новом Сарајеву Фестивал књижевности за дјецу и младе 23. и 24. априла у Источном Новом Сарајеву
Најчитаније
  • Вјенчање одржано у Болници „Србија“
    3h 23m
    0
  • Златни љиљан Росе Симић
    18h 1m
    0
  • Катерини приједлози књига за читање
    17h 10m
    0
  • Одржано регионално такмичење из физике у ОШ "Јован Дучић" у Касиндолу
    3h 3m
    0
  • Којић: Обнова Саборног храма није само изградња једног објекта, то је питање достојанства
    4h 55m
    1