Источно Ново Сарајево: Из двије куће украдени новац и златни накит

24.01.2025. 10:13
0
ИЗВОР: katera.news

Полицијски службеници Полицијске станице Источно Ново Сарајево, предузимају све потребне мјере и радње у циљу расвјетљавања кривичног дјела „Тешка крађа“.

Како наводе из Полицијске управе Источно Сарајево, полицијској станици је јуче око 10.50 часова пријављено да је из породичне куће отуђен новац и златни накит.

Осим тога, полицијској станици пријављено је да је непознати извршилац из друге породичне куће, такође, у овој општини отуђио одређен износ новца и златног накита.

- О свему је обавијештен дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево - поручили су из ПУ Источно Сарајево.

 

Коментари 0
Повезане вијести
ПУ Источно Сарајево обиљежава Међународни дан борбе против злоупотребе опојних дрога ПУ Источно Сарајево обиљежава Међународни дан борбе против злоупотребе опојних дрога
Свечано отворена нова зграда Полицијске управе Источно Сараејво Свечано отворена нова зграда Полицијске управе Источно Сараејво
У Палама данас отварање новог објекта Полицијске управе Источно Сарајево У Палама данас отварање новог објекта Полицијске управе Источно Сарајево
Најчитаније
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    18h 0m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    16h 11m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    8h 38m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    19h 43m
    0
  • Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
    20h 57m
    0