Источно Ново Сарајево: Из новог парка украден грађевински камен

24.08.2020. 18:43
0
ИЗВОР: opstinains.net

Општинска управа општине Источно Ново Сарајево данас је запримила анонимну пријаву, да су у парку који је у изградњи (парк између Хиландарске и Дечанске улице), непозната лица извршила крађу грађевинског камена.

-Овим путем, апелујемо на све грађане уколико имају било какву информацију о починиоцу или више њих, да исте и пријаве након чега би надлежни органи могли реаговати- наводи се у апелу.

Руководство Општинске управе најоштрије осуђује сваки облик оштећења и одузимања туђе ствари, па тако и крађу грађевинског материјала који је јавна имовина.

Коментари 0
Повезане вијести
Љетним квизом на отвореном почела манифестација „Љето у Источном Новом Сарајеву 2026“ Љетним квизом на отвореном почела манифестација „Љето у Источном Новом Сарајеву 2026“
Вечерас други љетни квиз на отвореном у Источном Новом Сарајеву Вечерас други љетни квиз на отвореном у Источном Новом Сарајеву
Мајдов академијa од 31. јула до 2. августа у Источном Новом Сарајеву Мајдов академијa од 31. јула до 2. августа у Источном Новом Сарајеву
Најчитаније
  • Прије 153 године освештана Саборна црква у Сарајеву (ФОТО)
    15h 34m
    12
  • Једно лице повријеђено у пуцњави у Спасовданској улици
    4h 36m
    23
  • Крвави Илиндан 1941: Страдање Срба из Зијемље код Мостара
    15h 9m
    0
  • Концерти Џенана Лончаревића и Аце Пејовића у Рогатици
    15h 25m
    0
  • Једно лице погинуло у саобраћајној несрећи на магистралном путу Неум-Столац
    10h 57m
    0