Источно Ново Сарајево: Из новог парка украден грађевински камен

24.08.2020. 18:43
0
ИЗВОР: opstinains.net

Општинска управа општине Источно Ново Сарајево данас је запримила анонимну пријаву, да су у парку који је у изградњи (парк између Хиландарске и Дечанске улице), непозната лица извршила крађу грађевинског камена.

-Овим путем, апелујемо на све грађане уколико имају било какву информацију о починиоцу или више њих, да исте и пријаве након чега би надлежни органи могли реаговати- наводи се у апелу.

Руководство Општинске управе најоштрије осуђује сваки облик оштећења и одузимања туђе ствари, па тако и крађу грађевинског материјала који је јавна имовина.

Коментари 0
Повезане вијести
Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
Видовдански хуманитарни базар вечерас у Источном Новом Сарајеву Видовдански хуманитарни базар вечерас у Источном Новом Сарајеву
Најчитаније
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    23h 23m
    3
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    20h 55m
    0
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    4h 16m
    0
  • Свједочанство мајке Милке Божић о страдању кћерке Зорице
    21h 16m
    0
  • "Конференција беба", најљепши и највеселији догађај у Источној Илиџи, 26. јуна
    8h 8m
    0