Источно Ново Сарајево: Из новог парка украден грађевински камен

24.08.2020. 18:43
0
ИЗВОР: opstinains.net

Општинска управа општине Источно Ново Сарајево данас је запримила анонимну пријаву, да су у парку који је у изградњи (парк између Хиландарске и Дечанске улице), непозната лица извршила крађу грађевинског камена.

-Овим путем, апелујемо на све грађане уколико имају било какву информацију о починиоцу или више њих, да исте и пријаве након чега би надлежни органи могли реаговати- наводи се у апелу.

Руководство Општинске управе најоштрије осуђује сваки облик оштећења и одузимања туђе ствари, па тако и крађу грађевинског материјала који је јавна имовина.

Коментари 0
Повезане вијести
Видовдански хуманитарни базар вечерас у Источном Новом Сарајеву Видовдански хуманитарни базар вечерас у Источном Новом Сарајеву
Сутра почиње манифестација "Принципови дани" Сутра почиње манифестација "Принципови дани"
Завршен 10. јубиларни турнир у уличном баскету у Источном Новом Сарајеву Завршен 10. јубиларни турнир у уличном баскету у Источном Новом Сарајеву
Најчитаније
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    4h 18m
    4
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    10h 19m
    0
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    2h 24m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    11h 15m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    12h 17m
    0