Источно Ново Сарајево: Из новог парка украден грађевински камен

24.08.2020. 18:43
0
ИЗВОР: opstinains.net

Општинска управа општине Источно Ново Сарајево данас је запримила анонимну пријаву, да су у парку који је у изградњи (парк између Хиландарске и Дечанске улице), непозната лица извршила крађу грађевинског камена.

-Овим путем, апелујемо на све грађане уколико имају било какву информацију о починиоцу или више њих, да исте и пријаве након чега би надлежни органи могли реаговати- наводи се у апелу.

Руководство Општинске управе најоштрије осуђује сваки облик оштећења и одузимања туђе ствари, па тако и крађу грађевинског материјала који је јавна имовина.

Коментари 0
Повезане вијести
Музичко-поетско вече „Скућени у пјесми“ сутра у Источном Новом Сарајеву Музичко-поетско вече „Скућени у пјесми“ сутра у Источном Новом Сарајеву
Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
Најчитаније
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    16h 3m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    14h 14m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    6h 41m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    17h 46m
    0
  • Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
    19h 0m
    0