Источно Сарајево, Сарајево и ОК БиХ номиновани за награду "Дипломатска активност године"

28.10.2019. 20:08
0
ИЗВОР: Srna

Градови Источно Сарајево и Сарајево, као и Олимпијски комитет БиХ, за организацију Европског олимпијског фестивала за младе /EYOF/, номиновани су за награду "Дипломатска активност године", која се додјељује у оквиру Међународног форума "Мир и спорт".

Европски олимпијски комитет објавио да су градови Источно Сарајево и Сарајево номиновани због организације 14. Ејофа који је одржан у фебруару, а да ће додјела награда бити одржана 12. децембра у Монаку, преноси "Klix".

Годишње награде "Мир и спорт" од 2008. године додјељују се организацијама и појединцима који су дали изванредан допринос миру, дијалогу и друштвеној стабилности у свијету путем спорта.

Коментари 0
Повезане вијести
У току завршне припреме за предсједничке изборе У току завршне припреме за предсједничке изборе
Заставе Српске вијоре се Источним Сарајевом Заставе Српске вијоре се Источним Сарајевом
Танго мисли на будућност: Лазар Драговић добио стипендијски уговор Танго мисли на будућност: Лазар Драговић добио стипендијски уговор
Најчитаније
  • Манастир Веселиње и Гламочки новомученици (ВИДЕО)
    19h 9m
    28
  • На Аранђеловдан 1918. године српска војска ослободила Сплит
    22h 53m
    7
  • Земљорадник с ратним ордењем свирао кларинет
    1h 9m
    1
  • Стара православна црква на Башчаршији прославила крсну славу – Аранђеловдан
    21h 50m
    10
  • Додик: За реконструкцију и изградњу путева биће уложено 100 милиона КМ
    19h 30m
    6