Istočno Sarajevo, Sarajevo i OK BiH nominovani za nagradu "Diplomatska aktivnost godine"

28.10.2019. 20:08
0
IZVOR: Srna

Gradovi Istočno Sarajevo i Sarajevo, kao i Olimpijski komitet BiH, za organizaciju Evropskog olimpijskog festivala za mlade /EYOF/, nominovani su za nagradu "Diplomatska aktivnost godine", koja se dodjeljuje u okviru Međunarodnog foruma "Mir i sport".

Evropski olimpijski komitet objavio da su gradovi Istočno Sarajevo i Sarajevo nominovani zbog organizacije 14. Ejofa koji je održan u februaru, a da će dodjela nagrada biti održana 12. decembra u Monaku, prenosi "Klix".

Godišnje nagrade "Mir i sport" od 2008. godine dodjeljuju se organizacijama i pojedincima koji su dali izvanredan doprinos miru, dijalogu i društvenoj stabilnosti u svijetu putem sporta.

Komentari 0
Povezane vijesti
Dr Vukobrat Bjelogrlić: Prevencija i rano otkrivanje bolesti bubrega od velikog značaja Dr Vukobrat Bjelogrlić: Prevencija i rano otkrivanje bolesti bubrega od velikog značaja
Duhovne večeri u Istočnom Sarajevu: Vjera, znanje i pomoć onima kojima je najpotrebnija Duhovne večeri u Istočnom Sarajevu: Vjera, znanje i pomoć onima kojima je najpotrebnija
Priče o imenima koja žive na mapi Istočnog Sarajeva – Sveti Petar Sarajevski Priče o imenima koja žive na mapi Istočnog Sarajeva – Sveti Petar Sarajevski
Najčitanije
  • Pet benzinskih pumpi prekoračilo maržu, jedna i u Istočnom Sarajevu
    23h 24m
    2
  • Mihailo Pupin - čuveni srpski fizičar, pronalazač i diplomata
    4h 43m
    61
  • Borba nije bila uzaludna: Majka Sergeja Stupara objavila radosnu vijest
    5h 19m
    1
  • Dr Vukobrat Bjelogrlić: Prevencija i rano otkrivanje bolesti bubrega od velikog značaja
    5h 54m
    0
  • Književnom večeri Neleta Karajlića zatvorena manifestacija posvećena Momi Kaporu
    22h 38m
    1