Источно Сарајево: У недјељу почиње трећа мини-баскет лига

18.09.2020. 16:01
0
ИЗВОР: Катера

Трећа мини-баскет лига Источног Сарајева, која се организује поводом славе града, Светог Петра Дабробосанског, почеће у недјељу, 20. септембра у спортској дворани у Војковићима, уз све прописане хигијенско-епидемиолошке мјере и без присуства публике.

Циљ ове манифестације нису резултати утакмица, него промовисање мини-баскета на ширем подручју града и Републике Српске, уз настојање да се његује „фер-плеј“ и олимпијски дух, те да се што више дјеце подстакне за бављење кошарком.

Градоначелник Источног Сарајева Ненад Вуковић и предсједник Скупштине града Мирослав Лучић присуствоваће почетку мини-баскет лиге, када ће учесницима уручити и пригодне поклоне. Изјаве за медије планиране су у 15.30 часова.

Носилац пројекта лиге је УДРУЖЕЊЕ “РЕФЛЕКС”, а домаћин првог турнира је КК Игман И. Илиџа.

Завршни турнир је планиран за мјесец март 2021. године.

 

 

Коментари 0
Повезане вијести
Лучић: Декларација не представља заштиту институције предсједника него искључиво Милорада Додика Лучић: Декларација не представља заштиту институције предсједника него искључиво Милорада ...
Вуковић: Kao и законе, Додик ће „заледити“ и Устав Републике Српске Вуковић: Kao и законе, Додик ће „заледити“ и Устав Републике Српске
Ненад Вуковић повукао кандидатуру за предсједника ПДП-а Ненад Вуковић повукао кандидатуру за предсједника ПДП-а
Најчитаније
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    16h 32m
    0
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    10h 31m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    8h 37m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    17h 28m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    6h 9m
    0