Istočno Sarajevo: U nedjelju počinje treća mini-basket liga

18.09.2020. 16:01
0
IZVOR: Katera

Treća mini-basket liga Istočnog Sarajeva, koja se organizuje povodom slave grada, Svetog Petra Dabrobosanskog, počeće u nedjelju, 20. septembra u sportskoj dvorani u Vojkovićima, uz sve propisane higijensko-epidemiološke mjere i bez prisustva publike.

Cilj ove manifestacije nisu rezultati utakmica, nego promovisanje mini-basketa na širem području grada i Republike Srpske, uz nastojanje da se njeguje „fer-plej“ i olimpijski duh, te da se što više djece podstakne za bavljenje košarkom.

Gradonačelnik Istočnog Sarajeva Nenad Vuković i predsjednik Skupštine grada Miroslav Lučić prisustvovaće početku mini-basket lige, kada će učesnicima uručiti i prigodne poklone. Izjave za medije planirane su u 15.30 časova.

Nosilac projekta lige je UDRUŽENjE “REFLEKS”, a domaćin prvog turnira je KK Igman I. Ilidža.

Završni turnir je planiran za mjesec mart 2021. godine.

 

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Lučić: Deklaracija ne predstavlja zaštitu institucije predsjednika nego isključivo Milorada Dodika Lučić: Deklaracija ne predstavlja zaštitu institucije predsjednika nego isključivo Milorada ...
Vuković: Kao i zakone, Dodik će „zalediti“ i Ustav Republike Srpske Vuković: Kao i zakone, Dodik će „zalediti“ i Ustav Republike Srpske
Nenad Vuković povukao kandidaturu za predsjednika PDP-a Nenad Vuković povukao kandidaturu za predsjednika PDP-a
Najčitanije
  • Licu iz Rogatice skidan novac sa bankovnog računa u iznosu od 1.200 KM
    17h 20m
    0
  • Tea Divčić predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
    11h 19m
    4
  • Još sedam dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    9h 25m
    3
  • Čuvajmo sjećanje na nevino stradale Srbe u srednjem Podrinju i Birču
    18h 16m
    2
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    6h 57m
    0