Из Подгорице донација од 10.000 евра помоћи Новом Пазару

05.07.2020. 20:47
0
ИЗВОР: Anadolija

Градоначелник Подгорице Иван Вуковић најавио је да ће управа главног града Црне Горе уплатити 10 хиљада евра помоћи Новом Пазару.

Подгоричка управа ће донацију уплатити као израз солидарности и подршке становницима Новог Пазара у борби с вирусом корона.

- Желимо да пошаљемо поруку да Подгорица стоји чврсто уз пријатељски Нови Пазар у заједничкој борби с пандемијом вируса корона. Подсјећамо да је главни град, у претходном периоду, финансијски помогао кинеску провинцију Сичуан у набавци медицинске опреме, као и Тирану и Загреб у суочавању с посљедицама разорних земљотреса који су погодили та два града - казали су из подгоричке управе.

Коментари 0
Повезане вијести
Гест о коме прича цијели Балкан: Игуман Гаврило донирао новац за пут до џамије Гест о коме прича цијели Балкан: Игуман Гаврило донирао новац за пут до џамије
Преминуо малољетник, учесник туче у Новом Пазару Преминуо малољетник, учесник туче у Новом Пазару
Младић признао да је током протеста у Новом Пазару псовао присутне на националној основи Младић признао да је током протеста у Новом Пазару псовао присутне на националној основи
Најчитаније
  • Бомбардовање болнице у Касиндолу 1995. године
    8h 58m
    4
  • Дефинисано референдумско питање
    22h 31m
    17
  • Посна пица какву ћете памтити
    9h 5m
    0
  • Данас обиљежавамо Свјетски дан фолклора
    9h 8m
    0
  • Референдум у Српској 25. октобра
    11h 13m
    1