Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре

21.06.2026. 12:23
0
ИЗВОР: katera.news

Прошло је тачно педесет година откако су матуранти Грађевинско-геодетског школског центра из Сарајева, некадашње школе на Маријин двору, посљедњи пут заједно сједили у школским клупама. Тим поводом, у петак, 19. јуна, поново су се окупили како би прославили овај златни јубилеј и оживјели успомене на школске дане.

Свечани сусрет и угодно дружење организовани су у ресторану „Завичај“, чијем се особљу слављеници посебно захваљују на врхунској услузи и гостопримству.

Здравко Бабић је истакао да је било предивно поново се окупити након толико година.

- У пријатној атмосфери присјетили смо се школских дана, драгих успомена, заједничких догађаја и наших другова, али и са пијететом одали почаст онима који, нажалост, више нису са нама рекао је Бабић.

Слика

Фото: katera.news

Он је додао да су посебно срећни и захвални што су овај велики јубилеј дочекали у добром здрављу и са истим духом пријатељства.

- Надамо се да ће оваквих сусрета бити још и да ћемо наставити да његујемо наша пријатељства и лијепе успомене – истакао је Бабић.

Слика

Фото: katera.news

Матуранти су се посебно захвалили колегама Радојки Тешановић, Раду Бакули и Мирку Пандуревићу, који су уложили велики труд како би организовали ово изузетно угодно дружење.

Коментари 0
Повезане вијести
ЈКП „Комил“ Источна Илиџа организује прикупљање стаклене амбалаже у Источном Сарајеву ЈКП „Комил“ Источна Илиџа организује прикупљање стаклене амбалаже у Источном Сарајеву
„Sport Vision” у Источном Сарајеву запошљава „Sport Vision” у Источном Сарајеву запошљава
„Arena Motors“ у Источном Сарајеву запошљава „Arena Motors“ у Источном Сарајеву запошљава
Најчитаније
  • На данашњи дан 1929. умро Арчибалд Рајс - велики пријатељ Србије
    5h 36m
    3
  • Шјор Алекса, учитељ великог формата
    4h 46m
    2
  • ЈКП „Комил“ Источна Илиџа организује прикупљање стаклене амбалаже у Источном Сарајеву
    21h 24m
    0
  • Савјети руских кардиолога: Како до здравог срца и чистих крвних судова
    21h 59m
    0
  • Симић: Власт у Српској је свјесно и намјерно оставила грађане без робних резерви
    23h 43m
    0