Издато упозорење на јак вјетар и невријеме

03.11.2023. 09:17
0
ИЗВОР: srna.rs

Управа цивилне заштите Републике Српске издала је упозорење на невријеме и јак вјетар који ће мјестимично дувати до 100 километара на час.

Грађанима и надлежним институције из области заштите и спасавања и цивилне заштите упућен је посебан апел да обрате пажњу, предузму мјере и активности на личној и безбједности материјалне имовине од невремена и јаког вјетра.

Обилнија киша очекује се на југу у југозападу Српске.

Из Федералне управе цивилне заштите подсјећају да је на снази наранџасто упозорење због могућих јаких до олујних, локално и орканских, удара вјетра, те интензивнијих пљускова, праћених грмљавином.

Коментари 0
Повезане вијести
Међународни конкурс „Мој деда“ за ученике основних и средњих школа Међународни конкурс „Мој деда“ за ученике основних и средњих школа
Нико неће некретнине у малим општинама Нико неће некретнине у малим општинама
Маржа на нафтне деривате на велико 0,06 КМ по литру, а на мало 0,25 КМ по литру Маржа на нафтне деривате на велико 0,06 КМ по литру, а на мало 0,25 КМ по литру
Најчитаније
  • Занимљиве чињенице о Алберту Ајнштајну
    20h 42m
    0
  • Сјећање на Недељка Зеленовића: Љубитељи писане ријечи памтиће га по врхунским стиховима
    20h 47m
    0
  • На данашњи дан рођен Мика Антић, легенда српске поезије
    20h 46m
    0
  • Рајко Кушић - челична снага свјетског шампиона и душа мекша од романијске маховине
    19h 38m
    1
  • Пожар код Фоче
    10h 8m
    0