Изгорио камион у Подроманији

14.09.2021. 20:57
1
ИЗВОР: СРНА

Камион-дробилица изгорио је данас у мјесту Подроманија, на магистралном путу Соколац - Сарајево, а у пожару није било повријеђених, речено је Срни из Полицијске управе Источно Сарајево.

Полицији је пријављено да је дошло до самозапаљења радне машине и да власник не жели да се изврши увиђај.

На том дијелу пута није било обуставе саобраћаја због овог догађаја.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    voxpopuli 15.09.2021. 08:51
    Ovo se baš često dešava.
Повезане вијести
Пале: Од данас издавање личних докумената и регистрација возила на новој адреси Пале: Од данас издавање личних докумената и регистрација возила на новој адреси
Лице оштетило аутомобил на паркинг-простору у Источној Илиџи Лице оштетило аутомобил на паркинг-простору у Источној Илиџи
Крађа у Сокоцу: Украден новчаник са личним документима и новцем Крађа у Сокоцу: Украден новчаник са личним документима и новцем
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    6h 22m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    6h 8m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    7h 29m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    4h 45m
    1
  • Позовимо 17185 за Александру Илић
    9h 50m
    0