Изгорио камион у Подроманији

14.09.2021. 20:57
1
ИЗВОР: СРНА

Камион-дробилица изгорио је данас у мјесту Подроманија, на магистралном путу Соколац - Сарајево, а у пожару није било повријеђених, речено је Срни из Полицијске управе Источно Сарајево.

Полицији је пријављено да је дошло до самозапаљења радне машине и да власник не жели да се изврши увиђај.

На том дијелу пута није било обуставе саобраћаја због овог догађаја.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    voxpopuli 15.09.2021. 08:51
    Ovo se baš često dešava.
Повезане вијести
Пале: Од данас издавање личних докумената и регистрација возила на новој адреси Пале: Од данас издавање личних докумената и регистрација возила на новој адреси
Лице оштетило аутомобил на паркинг-простору у Источној Илиџи Лице оштетило аутомобил на паркинг-простору у Источној Илиџи
Крађа у Сокоцу: Украден новчаник са личним документима и новцем Крађа у Сокоцу: Украден новчаник са личним документима и новцем
Најчитаније
  • Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре
    21h 19m
    0
  • Данас „Конференција беба“ у Палама
    22h 36m
    0
  • Божовић: „Поход на кланац“ је ходочашће сјећања и поштовања
    22h 57m
    0
  • Одржано такмичење у лову рибе на пловак
    13h 7m
    0
  • Конференција беба у Палама окупила 252 малишана, најмлађа беба Лазар Савић (ФОТО)
    14h 10m
    3