У Болници “Србија” у Источном Сарајеву од данас ће посјете пацијентима бити дозвољене сваким радним даном у периоду од 14.00 до 16.00 часова.
Викендом ће посјете бити дозвољене од 13.00 до 15.30 часова, саопштено је из ове здравствене установе.
Коментари 0
Повезане вијести
Општина Источно Ново Сарајево организује бесплатне прегледе за борачку популацијуОпштина Источно Ново Сарајево организује бесплатне прегледе за борачку популацију
Болница „Србија“ богатија за још једног специјалисту офталмологије Болница „Србија“ богатија за још једног специјалисту офталмологије
Др Ненад Ждрале нови супспецијалиста онкологије у Болници „Србија“Др Ненад Ждрале нови супспецијалиста онкологије у Болници „Србија“
Најчитаније
Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
15h 56m
11
"Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
10h 48m
15
Општина Пале: Обавјештење
13h 40m
0
Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
3h 26m
0
Дође ли до крви, опет ћемо бити први: Шта откривају писма Десанке Максимовић руским преводиоцима