Извршена крађа на бензинској пумпи у Источној Илиџи

23.11.2023. 11:06
0
ИЗВОР: katera.news

Полицијској станици Источна Илиџа јуче је пријављено да је од радника бензинске пумпе, у Равногорској улици у општини Источна Илиџа, непознато лице отуђило 1.600 КМ.

Како су саопштили из Полицијске управе Источна Илиџа, о свему је обавијештен тужилац Окружног јавног тужилаштва и у току је рад на расвјетљавању и проналску извршиоца кривичног дјела „Тешка крађа“.

Коментари 0
Повезане вијести
Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – Др Милутин Најдановић Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – Др Милутин Најдановић
Источна Илиџа: Позив за бањско лијечење борачких категорија Источна Илиџа: Позив за бањско лијечење борачких категорија
ПУ Источно Сарајево: Стање безбједности стабилно и задовољавајуће ПУ Источно Сарајево: Стање безбједности стабилно и задовољавајуће
Најчитаније
  • На данашњи дан крунисан Душан Стефан Немањић и проглашена патријаршија
    14h 19m
    3
  • ВиК Источно Сарајево: Ванредно обавјештење
    14h 52m
    0
  • Стари Брод - свједочанство Николе Билића
    4h 29m
    3
  • Александар Шкрабов Владимирович – Саша Рус
    2h 38m
    0
  • Београдско „Коло“ у Палама
    3h 32m
    0