Извршена крађа на бензинској пумпи у Источној Илиџи

23.11.2023. 11:06
0
ИЗВОР: katera.news

Полицијској станици Источна Илиџа јуче је пријављено да је од радника бензинске пумпе, у Равногорској улици у општини Источна Илиџа, непознато лице отуђило 1.600 КМ.

Како су саопштили из Полицијске управе Источна Илиџа, о свему је обавијештен тужилац Окружног јавног тужилаштва и у току је рад на расвјетљавању и проналску извршиоца кривичног дјела „Тешка крађа“.

Коментари 0
Повезане вијести
Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
ПУ Источно Сарајево обиљежава Међународни дан борбе против злоупотребе опојних дрога ПУ Источно Сарајево обиљежава Међународни дан борбе против злоупотребе опојних дрога
Најчитаније
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    12h 25m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    10h 36m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    14h 8m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    3h 3m
    0
  • Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
    15h 22m
    0