Јединствено поетско-музичко вече у Источном Сарајеву

18.06.2024. 13:27
0
ИЗВОР: katera.news

Поетско-музичко вече „Поезија и песма живота“ пјесника Марка Милошевића и кантаутора Бориса Режака биће одржано у четвртак у Народном позоришту Источно Сарајево.

Марко Милошевић је аутор четири збирке поезије под заједничким називом "Поезија живота": Кроз живот душом, Побједа себе, Захвалан и Капут.

Познати бањалучки кантаутор Борис Режак до сада је објавио албуме "Након толико година" и "Корак даље", а учествовао је на бројним музичким фестивалима у земљи и иностранству.

Послије Беогарда, Подгорице, Никшића, Бањалуке и других градова регије Марко Милошевић и Борис Режак наступиће и у Источном Сарајеву.

Јединствено поетско-музичко вече почиње у 20 часова, а улаз је слободан.

Коментари 0
Повезане вијести
„Beerka“ поново стиже: од 12. до 14. јуна у Источном Сарајеву „Beerka“ поново стиже: од 12. до 14. јуна у Источном Сарајеву
До краја године нови мамограф и магнетна резонанца у Болници “Србија” До краја године нови мамограф и магнетна резонанца у Болници “Србија”
У недјељу „Trebević Trail“ трка У недјељу „Trebević Trail“ трка
Најчитаније
  • Сутра почиње Петровски пост
    20h 55m
    0
  • Руски инструктор за борбе прса у прса који је дао живот за Републику Српску и слободу српског народа
    17h 20m
    10
  • Три мушкарца повријеђена у пуцњави на Врацама
    10h 29m
    2
  • Минић и Гашановић свечано отворили "Јагњијаду" на Вучијој Луци
    17h 33m
    9
  • СДС: Блануша кандидат за предсједника Републике Српске
    12h 56m
    2