Јокић трећи пут МВП НБА лиге

09.05.2024. 09:05
0
ИЗВОР: srna.rs

Српски кошаркаш Никола Јокић трећи пут у каријери проглашен је за најкориснијег играча регуларног дијела сезоне НБА лиге.

Популарни "Џокер" се тако придружио елитном друштву које има више од три МВП звања - Мајклу Џордану, Леброну Џејмсу, Лерију Бирду, Меџику Џонсону, Мозесу Мелоуну и Вилту Чемберлејну.

Јокић је у 79 одиграних мечева за "Денвер Нагетс" биљежио у просјеку 26,4 поена, 12,4 скокова, 9,5 асистенција, 1,4 украдене лопте и 0,9 блокада, преноси РТС.

Браниоци титуле "Нагетс" окончали су лигашки дио на другој позицији Западне конференције.

Коментари 0
Повезане вијести
Јокићев нови трипл-дабл Јокићев нови трипл-дабл
Јокић у финалу за МВП нагарду Јокић у финалу за МВП нагарду
Нови трипл-дабл Николе Јокића Нови трипл-дабл Николе Јокића
Најчитаније
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    9h 51m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    8h 2m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    11h 34m
    0
  • Универзитет у Источном Сарајеву остварио значајан међународни успјех
    23h 35m
    1
  • Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
    12h 48m
    0