Јокић трећи пут МВП НБА лиге

09.05.2024. 09:05
0
ИЗВОР: srna.rs

Српски кошаркаш Никола Јокић трећи пут у каријери проглашен је за најкориснијег играча регуларног дијела сезоне НБА лиге.

Популарни "Џокер" се тако придружио елитном друштву које има више од три МВП звања - Мајклу Џордану, Леброну Џејмсу, Лерију Бирду, Меџику Џонсону, Мозесу Мелоуну и Вилту Чемберлејну.

Јокић је у 79 одиграних мечева за "Денвер Нагетс" биљежио у просјеку 26,4 поена, 12,4 скокова, 9,5 асистенција, 1,4 украдене лопте и 0,9 блокада, преноси РТС.

Браниоци титуле "Нагетс" окончали су лигашки дио на другој позицији Западне конференције.

Коментари 0
Повезане вијести
Јокићев нови трипл-дабл Јокићев нови трипл-дабл
Јокић у финалу за МВП нагарду Јокић у финалу за МВП нагарду
Нови трипл-дабл Николе Јокића Нови трипл-дабл Николе Јокића
Најчитаније
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    2h 24m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    30m
    3
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    8h 25m
    0
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    9h 21m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    10h 23m
    0