Код још пет особа у БиХ потврђено је присуство вируса корона, чиме се укупан број заражених попео на 173.
Од ових пет новозаражених особа, три су из Широког Бријега, а двије из Мостара, пише Аваз.
Коментари 0
Повезане вијести
Грипа и корона поново пуне амбуланте у СрпскојГрипа и корона поново пуне амбуланте у Српској
Два нова случаја заразе лептоспирозом, укупно 85 Два нова случаја заразе лептоспирозом, укупно 85
Солаковић тврди да зна зашто се појавила епидемија карцинома: "Боље да су бацили атомску бомбу него тај вирус"Солаковић тврди да зна зашто се појавила епидемија карцинома: "Боље да су бацили атомску б...
Најчитаније
Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
14h 50m
0
На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
22h 23m
0
Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
15h 15m
0
Милић: И мала школа може остваривати велике резултате
19h 8m
0
„Ренесанса“ освојила Меморијал "Данко Ремић" у Касиндолу