Још седам дана активан хуманитарни број за Бошка из Рогатице – позовите 17070!

23.09.2023. 12:05
0
ИЗВОР: katera.news

Маленом Бошку Микићу из Рогатице потребна је наша помоћ.

Позивом на хуманитарни број 17070 дарујете 1 КМ за наставак лијечења и прилагођавања стамбеног простора његовим потребама.

Бошко је 100 постотни инвалид, а његова мајка је умрла на породу. Он не прича, не хода, не може да сједи и на посебном је режиму исхране.

Највећу бригу о Бошку води бака Драгица која је живот посветила борби за његов живот.

Сви који желе да помогну малом Бошку могу то да ураде и на број рачуна: 5620128059632713 на име Драгица Микић.

Број је активан до краја мјесеца септембра.

Коментари 0
Повезане вијести
Пећина Говјештица – најдужа пећина у БиХ крије тајне старе хиљадама година Пећина Говјештица – најдужа пећина у БиХ крије тајне старе хиљадама година
У току конкурс за избор најљепшег дворишта и балкона у Рогатици У току конкурс за избор најљепшег дворишта и балкона у Рогатици
И ове године избор за најљепши славски колач на Борикама И ове године избор за најљепши славски колач на Борикама
Најчитаније
  • Непознати детаљи из живота Стевана Калембера
    10h 8m
    5
  • Ухапшено лице из Источне Илиџе, пронађена дрога и оружје
    5h 56m
    0
  • Возачу у Трнову одузет аутомобил: За неплаћене казне дугује готово 37.000 КМ
    4h 10m
    1
  • „Arena Motors“ у Источном Сарајеву запошљава
    4h 59m
    0
  • Литар горива на корак од 3,50 марке
    9h 57m
    1