Кафа постаје луксуз

20.10.2022. 20:04
0
ИЗВОР: srpskainfo.com

Кафа је омиљени напитак многих у БиХ, а традиција је да се пије свакодневно. Лагано овај напитак постаје луксуз, као и многи други артикли који су због инфлације поскупјели.

Познато је да су највише цијене у Сарајеву. Тако се у Сарајеву обична кафа у кафићима креће између 2,50 и три КМ. Прије деценију била је 0,50 КМ, временом једну КМ, а онда је посљедњих година дошло до убрзаног раста цијене, пише Н1.

Кафу у Бањалуци још увијек можете попити за једну КМ, као и у Доњем Вакуфу. Пола марке више издвојићете за обичну кафу у Санском Мосту, док ћете у Бихаћу, Тузли и Мостару овај напитак платити двије КМ.

Коментари 0
Повезане вијести
Месо би могло поскупјети и до три пута Месо би могло поскупјети и до три пута
На јесен могуће поскупљење хране На јесен могуће поскупљење хране
Истраживање: До пет шољица кафе на дан безбједно за срце Истраживање: До пет шољица кафе на дан безбједно за срце
Најчитаније
  • Станко Лопатић – Понос Романије
    4h 49m
    2
  • Свети владика Николај родитељима: Благодарите Богу који вам је дао децу
    18h 51m
    0
  • Други велики квиз на отвореном вечерас у Палама
    4h 39m
    1
  • Кострешевић: Мушкарац који се доводи у везу са покушајем убиства у Источном Новом Сарајеву тренутно у екстрадиционом притвору
    22h 47m
    0
  • Катерини приједлози књига за ову седмицу
    3h 44m
    0