Кафићи у Српској могу радити до 23 часа

22.05.2020. 17:20
0
ИЗВОР: srpskainfo

Угоститељски објекти за исхрану и пиће у Српској до 8. јуна могу да раде од шест до 23 часа, одлучио је Републички штаб за ванредне ситуације.

Републички штаб за ванредне ситуације донио је данас Закључак о регулисању радног времена угоститељских објеката.

У Закључку се прецизира да се до 8. јуна ограничава радно вријеме угоститељских објаката за исхрану и пиће од шест до 23 часа.

Слика

– Пружање угоститељских услуга исхране и пића односи се и на угоститељске објекте за смјешта , наведено је у Закључку.

У Закључку се истиче да угоститељи морају организовати рад уз прописане мјере у циљу спречавања ширења вируса корона.

Коментари 0
Повезане вијести
Црква Свете Тројице у Устиколини прославила храмовну славу Црква Свете Тројице у Устиколини прославила храмовну славу
Милош Паровић из Невесиња најбољи гуслар Српске Милош Паровић из Невесиња најбољи гуслар Српске
Објављен конкурс за упис ученика у први разред средњих школа у Републици Српској Објављен конкурс за упис ученика у први разред средњих школа у Републици Српској
Најчитаније
  • "Јагњијада" 7. јуна на Вучијој Луци
    18h 32m
    6
  • Бесплатан курс њемачког језика за пунољетне грађане Источног Сарајева
    18h 14m
    1
  • Обиљежавање 34 године од мучког убиства 45 српских бораца на Жепи
    22h 32m
    0
  • Aндреа Поповић – ученик генерације Средњошколског центра „Василије Острошки“
    21h 13m
    0
  • У недјељу Света литургија у Цркви Светог пророка Илије на Лукама
    17h 17m
    1