Кфор са тзв. косовском полицијом појачао патроле на сјеверу

23.09.2024. 21:19
0
ИЗВОР: srna.rs

Кфор је појачао своје патроле на сјеверу Косова и Метохије, објавила је регионална команда Кфора-Исток.

Кфор је саопштио да су патроле појачане у сарадњи са такозваном косовском полицијом, наводећи да настављају да доприносе безбједности и сигурности свих заједница у Покрајини.

- Кфор наставља да спроводи свој мандат заснован на Резолуцији Савета безбедности УН 1244 из 1999. године, да доприноси безбједном и сигурном окружењу за све људе и заједнице које живе на Косову и слободи кретања, у сваком тренутку и непристрасно - наведено је, између осталог, у саопштењу.

Коментари 0
Повезане вијести
Ни након 28 година није позната судбина отетих српских рудара Ни након 28 година није позната судбина отетих српских рудара
Источна Илиџа: Молба за проналазак смјештаја за двије дјевојчице са Косова и Метохије Источна Илиџа: Молба за проналазак смјештаја за двије дјевојчице са Косова и Метохије
Поклоничко путовање на Косово и Метохију у јуну Поклоничко путовање на Косово и Метохију у јуну
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    12h 24m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    12h 10m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    13h 31m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    10h 47m
    1
  • Источна Илиџа: Потписивање уговора о стипендирању у сриједу
    12h 36m
    0