Кинеска компанија донирала маске "Ауто-путевима РС"

19.03.2020. 18:29
0
ИЗВОР: Srna

Предузеће "Ауто-путеви Републике Српске" добило је од кинеске компаније "Шандонг интернешнел" 500 заштитних маски које ће заштитити раднике, посебно на наплатним станицама на ауто-путевима Бањалука-Градишка и Бањалука-Добој.

Директор "Ауто-путева Републике Српске" Душан Топић захвалио је за помоћ која ће допринијети ефикаснијем спровођењу предузетих мјера заштите у борби против заразе вирусом корона.

"Предузели смо мјере предострожности и заштите здравља наших радника и људи са којима долазимо у контакт у раду. Помоћ кинеских партнера значајна је и са аспекта људскости јер су се у овом тешком тренутку сјетили да нам и на овај начин олакшају рад", истакао је Топић.

Кћерка компаније "Шандонг интернешнел" у Српској припрема пројектну документацију за изградњу ауто-пута Бањалука-Приједор.

Коментари 0
Повезане вијести
Путеви у Српској односе животе: Више погинулих него лани Путеви у Српској односе животе: Више погинулих него лани
Потврђена оптужница против "Путева РС" због случаја погибије возача камиона Потврђена оптужница против "Путева РС" због случаја погибије возача камиона
У Њемачкој се предлаже поновно ношење маски У Њемачкој се предлаже поновно ношење маски
Најчитаније
  • Попис становништва из 1883. године парохија Рогатица, Соколац, Гласинац, Горажда...
    6h 48m
    2
  • Косовски витез Милош Ћирковић: На згаришту икона Светог Алимпија Столпника
    6h 51m
    1
  • Ухапшена лица из Пала, Источног Новог Сарајева и Источне Илиџе
    4h 18m
    2
  • На данашњи дан „Црвена звезда“ постала шампион свијета (ВИДЕО)
    6h 52m
    31
  • Јаков Игњатовић - Зачетник реализма у српској књижевности
    6h 53m
    0