Компанији М:тел уручено признање за највећу остварену добит у БиХ

27.09.2024. 15:14
1
ИЗВОР: katera.news

У Сарајеву је, у организацији Пословних новина, у четвртак одржана дод‌јела престижних пословних признања “100 највећих у БиХ” за најуспјешније фирме у Босни и Херцеговини у 2023. години.

Свечано проглашење, уручење награда и признања „100 највећих у БиХ“ најуспјешнијим компанијама у нашој земљи дод‌јељују се према оствареном приходу, извозу, добити и броју запослених у 2023. години.

Компанија са највећом оствареном добити, међу великим компанијама је М:тел а.д. Бања Лука, са оствареном добити у износу од преко 332 милиона КМ, а ово значајно признање преузео је Растко Павловић, извршни директор за технику компаније М:тел.

Након рекордних пословних резултата у 2023. години, компанија м:тел наставила је тренд раста и у 2024. години. Респектабилан пословни резултат произилази из пројектованих улагања, инвестиција у нове технологије, као и у подизање квалитета услуга, што је и довело до тога да је М:тел остварио рекордну добит те тако задржао мјесто водећег телекомуникационог оператора у Босних и Херцеговини, поручено је из компаније М:тел.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Gradjanin 27.09.2024. 17:29
    Najuspjesniji monopolisti i sada je jos to za cestitati, najskuplje usluge u Evropi!
Повезане вијести
ОК Фест и овог љета на Тјентишту ОК Фест и овог љета на Тјентишту
Кључеви „Volkswagen T-Roca“ уручени добитници м:тел наградне игре „Никад лакше до аута“ Кључеви „Volkswagen T-Roca“ уручени добитници м:тел наградне игре „Никад лакше до аута“
Освјежите љето уз Тесла и ТЦЛ климе из м:тел понуде Освјежите љето уз Тесла и ТЦЛ климе из м:тел понуде
Најчитаније
  • Јелићева: Студије у Русији, а знање за Републику Српску
    19h 17m
    0
  • Козара – епопеја српског страдања
    20h 58m
    4
  • Предложено да се млађима од 14 година забрани вожња тротинета у БиХ
    18h 53m
    3
  • Кћерка Бранка Пантелића Пантера, легендарног команданта – „Мој тата је био лудо храбар човјек, био је прави“
    19h 39m
    0
  • Жртва палих бораца не смије бити заборављена
    15h 27m
    1