Кошаркаши „Славије“ се вратили у елитни ранг бх. кошарке

12.10.2022. 14:35
0
ИЗВОР: sportdc.net

КК „Славија“ из Источног Сарајева позвана је на жријеб за првенство Босне и Херцеговине у кошарци.

У клуб из Источног Сарајева стигао је позив из Кошаршког савеза БиХ да присуствује жријебу за првенство БиХ у суботу, што практично и значи да је „Славија“ нови члан елитног ранга бх. кошарке.

Дуго се чекала сједница Управног одбора да потврди оно што од љетос чекају у „Славији“, а у јеку те неизвјесности стигао је овај позив.

Планирано је да првенство почне 22/23 октобра, а поред „Славије“ у лиги ће играти „Игокеа“, „Широки“, „Слобода“, „Спарс“, „Борац“, „Леотар“, „Младост МГ“, „Промо ДВ“, „Посушје“, „Будућност Пролаб Бијељина“, „Зрињски“ и „Босна Ројал“.

Коментари 0
Повезане вијести
„Партизан“ у полуфиналу АБА лиге „Партизан“ у полуфиналу АБА лиге
Власеничанке предводиле "Војводину 021" до сребрне медаље Власеничанке предводиле "Војводину 021" до сребрне медаље
Кошаркаши „Јахорине“ савладали „Слободу“ из Тузле Кошаркаши „Јахорине“ савладали „Слободу“ из Тузле
Најчитаније
  • Одржано такмичење у лову рибе на пловак
    18h 27m
    0
  • Конференција беба у Палама окупила 252 малишана, најмлађа беба Лазар Савић (ФОТО)
    19h 30m
    3
  • „Фамос“ најбољи и у сениорској конкуренцији
    19h 7m
    0
  • До четвртка топло и спарно, понегдје могући пљускови
    18h 40m
    0
  • Сутра топло и нестабилно уз локалне пљускове, могућ и град
    20h 2m
    0