Кошаркаши „Славије“ се вратили у елитни ранг бх. кошарке

12.10.2022. 14:35
0
ИЗВОР: sportdc.net

КК „Славија“ из Источног Сарајева позвана је на жријеб за првенство Босне и Херцеговине у кошарци.

У клуб из Источног Сарајева стигао је позив из Кошаршког савеза БиХ да присуствује жријебу за првенство БиХ у суботу, што практично и значи да је „Славија“ нови члан елитног ранга бх. кошарке.

Дуго се чекала сједница Управног одбора да потврди оно што од љетос чекају у „Славији“, а у јеку те неизвјесности стигао је овај позив.

Планирано је да првенство почне 22/23 октобра, а поред „Славије“ у лиги ће играти „Игокеа“, „Широки“, „Слобода“, „Спарс“, „Борац“, „Леотар“, „Младост МГ“, „Промо ДВ“, „Посушје“, „Будућност Пролаб Бијељина“, „Зрињски“ и „Босна Ројал“.

Коментари 0
Повезане вијести
„Партизан“ у полуфиналу АБА лиге „Партизан“ у полуфиналу АБА лиге
Власеничанке предводиле "Војводину 021" до сребрне медаље Власеничанке предводиле "Војводину 021" до сребрне медаље
Кошаркаши „Јахорине“ савладали „Слободу“ из Тузле Кошаркаши „Јахорине“ савладали „Слободу“ из Тузле
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    8h 21m
    11
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    3h 13m
    15
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    8h 3m
    0
  • Дође ли до крви, опет ћемо бити први: Шта откривају писма Десанке Максимовић руским преводиоцима
    15m
    0
  • Младић из Сарајева тешко повријеђен након пада са крова аутомобила у покрету
    6h 57m
    1