Крађа у Источном Сарајеву

23.06.2020. 10:40
2
ИЗВОР: Катера

Полицијској станици Источно Ново Сарајево,  дана 22.6.2020. године, око 12,00 часова пријављено је да су, из баште угоститељског објекта у улици Војводе Радомира Путника у Источном Сарајеву, отуђене четири столице, по изјави власника вриједности 1.000 КМ.

О свему је обавијештен тужилац Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево, извршен је увиђај на лицу мјеста и у току је рад на расвјетљавању и проналаску извршиоца кривичног дјела „Крађа“.

Коментари 2
  • Generic placeholder image
    Vasa 24.06.2020. 06:31
    E te stolice se drže vani kad kiša pada,nisu namenjene za sunčanih dana
  • Generic placeholder image
    Scemlija 23.06.2020. 17:50
    Boga vam pa ko to drzi stolice na kisi koje kostaju 250 maraka? Objavite ime lokala, tamo ima da sjedim i sigurno im je dobra kafa;)
Повезане вијести
Ни након седам година није расвијетљено убиство Милоша Остојића Ни након седам година није расвијетљено убиство Милоша Остојића
Прва беба рођена у 2026. години у Источном Сарајеву дјечак Никола Прва беба рођена у 2026. години у Источном Сарајеву дјечак Никола
ПУ Источно Сарајево: Новогодишња ноћ протекла мирно ПУ Источно Сарајево: Новогодишња ноћ протекла мирно
Најчитаније
  • Посна мимоза салата
    12h 44m
    0
  • Рогатица: Ухапшени због напада и разбојништва над радником шумског газдинства
    19h 41m
    0
  • Прва беба рођена у 2026. години у Источном Сарајеву дјечак Никола
    22h 54m
    0
  • Мала збирка фотографија југословенских дочека нових година (ФОТО)
    19h 49m
    30
  • Ни након седам година није расвијетљено убиство Милоша Остојића
    19h 39m
    0