Кристина Поповић освојила двије медаље на МОСИ у Ужицу

12.07.2024. 13:52
0
ИЗВОР: srna.rs

Члан спортске екипе општине Рогатица Кристина Поповић освојила је двије медаље на 59. Међуопштинским омладинским спортским играма /МОСИ/ у Ужицу, саопштено је из Општинске управе.

Поповићева је освојила сребрну медаљу у бацању диска и бронзану у бацању кугле.

Она је раније изјавила Срни да је након пет година активног тренирања постала сениорски првак у бацању кугле и диска у Републици Српској, након што је освојила двије златне медаље у ове двије дисциплине почетком године на Првенству Српске у дворани за сениоре у Београду.

Она је најавила да ће предстојећег викенда као члан бањалучког Атлетског клуба "Борац" учестовати на Првенству БиХ за јуниоре.

Општину Рогатица на МОСИ у Ужицу представља 39 спортиста из Рогатице, који наступају у атлетици, кошарци и рукомету за жене.

Коментари 0
Повезане вијести
Полиција поднијела извјештај против пријављеног за паљење аутомобила у Рогатици Полиција поднијела извјештај против пријављеног за паљење аутомобила у Рогатици
Прелић са представницима министарства пољопривреде, шумарства и водопривреде Српске Прелић са представницима министарства пољопривреде, шумарства и водопривреде Српске
Електродистрибуција Пале: Апел за све грађане! Електродистрибуција Пале: Апел за све грађане!
Најчитаније
  • Спутњик објавио па обрисао: Додик добио руско држављанство и боравак!
    18h 21m
    1
  • Лажна вијест о Додиковој посјети Русији
    14h 22m
    2
  • Сарајка огорчена након напада на новосадске ученике: Стид ме мог Сарајева више него икад
    15h 34m
    21
  • Лице које је опљачкало кладионицу било маскирано и носило пајсер
    21h 44m
    0
  • Активни викенд на Сокоцу и Романији једна од нових туристичких понуда
    19h 56m
    0